Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Sme partneri spoločnosti sídliacej vo Veľkej Británii My Identity Nutrition Ltd. Táto spoločnosť bola založená v roku 2016 v anglickom Londýne za účelom vývoja a výroby prémiových produktov športovej výživy a doplnkov stravy tej najvyššej kvality. Spoločnosť vo vývoji svojich produktov spolupracuje s poprednými odborníkmi a profesionálnymi športovcami. Suroviny na výrobu pochádzajú výhradne od overených dodávateľov z Európy. Najmodernejšie technológie výroby a spracovania potom zaručujú dosiahnutie vysokých štandardov. Všetky produkty firmy My Indentity Nutrition Ltd. sú tak na rozdiel od konkurencie vyrobené v súlade s normami kvality ISO 17025, ISO 22000, a medzinárodnými štandardmi BRC & IFS Food Safety Certification.

Pokiaľ chcete výrobky čistého zloženia, bez pridania zbytočných nežiadúcich prímesí, ktoré sú navyše prispôsobené požiadavkám profesionálnych, ale aj rekreačných športovcov, sme tu pre Vás.

Oficiálne zastúpenie MY Identity Nutrition Ltd. pre Českú republiku a Slovensko

Luboš Kořenovský

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Jeho súčasnou funkciou je managment predaja a nadväzovanie obchodných kontaktov. Fitness sa venuje desať rokov, kedy sám nielen cvičil, ale aj v odbore pracoval. Vďaka tomu má v oblasti bohaté skúsenosti.

Libor Minařík

PORADCA VÝŽIVY

MVDr. Libor Minařík patril k absolútnej kulturistickej špičke v 70. a 80. rokoch. Stal sa 7x majstrom ČSSR, 2x majstrom Európy a 2x vicemajstrom sveta. Po skončení svojej pretekárskej kariéry sa zameral na trénerskú činnosť.

Šárka Tvrdoňová

LEGISLATÍVA, CERTIFIKÁCIA

Zabezpečuje súlad všetkých výrobkov s aktuálnou Európskou aj národnou legislatívou a vykonáva interné audity. Akékoľvek otázky ohľadom kvality, certifikácií a kontroly smerujte priamo na ňu. Šárka sa na poli potravinárskeho práva pohybuje viac ako 12 rokov a našu spoločnosť audituje s prísnosťou sebe vlastnou.